Jak wziąć kredyt gotówkowy przy słabym BIK? Dla kogo gotówka z prowizją 0%?

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj kredytu gotówkowego wybrać przy słabej punktacji BIK, musisz wiedzieć, że obecnie jest coraz więcej banków, które mogą udzielić Ci kredytu. Pracujesz na umowę zlecenie lub dzieło, albo też miałeś w przeszłości problem ze spłatą rat? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiedz się jak wziąć kredyt gotówkowy 0% i na co zwrócić szczególną uwagę!

Tani kredyt gotówkowy – jakie warunki musisz spełnić?

Nawet jeśli nie masz umowy o pracę , ale jedynie zlecenie lub o dzieło, ale równocześnie zarabiasz dobrze i masz udokumentowane zarobki, a także pracujesz przynajmniej 5 lat u jednego pracodawcy, możesz ubiegać się o kredyt gotówkowy. Aby sprawdzić oferty banków, musisz skorzystać z porównywarki kredytów i wybrać tą ofertę, która daje Ci najniższe oprocentowanie oraz honoruje inne umowy oraz przychody niż te z umowy o pracę.

Kredyt gotówkowy słaby BIK

Biuro Informacji Kredytowej posiada Twoją historię kredytową. Nawet, gdy w przeszłości miałeś problemy z firmami pożyczkowymi lub też nie płaciłeś na czas swoich innych zobowiązań, wiedz, że po uregulowaniu płatności możesz wyczyścić swój BIK! Firma pożyczkowa lub bank, po uregulowaniu Twoich zobowiązań muszą usunąć negatywny wpis z BIK, a jeśli tego nie zrobią, mogą ponieść kary wynoszące aż 30 tysięcy złotych. Jeśli starasz się o najlepszy kredyt gotówkowy i po pobraniu swojego raportu BIK zauważyłeś, że nadal są tam niekorzystne wpisy, powinieneś napisać do dawnego pożyczkobiorcy lub kredytodawcy i wezwać go do usunięcia wpisu – ma on na to 30 dni od dnia dostarczenia przez Ciebie pisma. Kredyt gotówkowy słaby BIK to nie jest koniec świata, ponieważ zawsze możesz poprawić swoją historię kredytową!

Kredyt gotówkowy prowizja 0 procent

Bardzo dobrym pomysłem, jeżeli zastanawiasz się, który kredyt gotówkowy wziąć jest skorzystanie z oferty prowizji 0%. Pamiętaj jedynie wtedy, że przy wcześniejszej spłacie kredytu zwrot z tytułu wcześniejszej spłaty będzie mniejszy. Brak prowizji to mniejsze koszty dla Ciebie, dlatego jest to propozycja warta uwagi. Taki tani kredyt gotówkowy, do tego świetnie oprocentowany i rozłożony na kilka lat (ale nie więcej jak 10, powyżej 10 lat są tylko kredyty hipoteczne) może pomóc Ci zrealizować cele i plany!