Połączenie wyobraźni dziecka i dorosłego

Połączenie myślenia dorosłych ludzi z myśleniem dziecka, jest jednym z najcudowniejszych form współpracy, która daje nie tylko satysfakcję ale też pozwala zarabiać. Umysł dorosłego jest zdyscyplinowany, a umysł dziecka jest naiwny i chętny do próbowania wszystkiego. Połączenie ich obu w jedno, daje w efekcie rodzinną firmę, godną uwagi inwestora. Zapewnij dziecku ochronę przed lękiem i niepewnością co do przyszłości.

Child’s Own Studio jest miejsce przeznaczonym dla dzieci, które lubują się w kreatywności, wykorzystywanej w ręcznych robótkach. Szczególnie mocno media zwracają uwagę na miękkie zabawki , pluszaki, które dają nie tylko satysfakcję, radość ale też są gotowym produktem na sprzedaż. Child’s Own Studio wykorzystuje rysunki dzieci do tworzenia wyjątkowych, spersonalizowanych zabawek pluszowych. Wypchana miękkością zabawka jest tworzona w oparciu o rysunek ze wszelkimi szczegółami, takimi jak kąt odchylenia, umiejscowienie oczu, nosa, uszu, ust itd. Po wykonaniu takiej zabawki twórca rysunku nie miałby problemu ze stwierdzeniem, która zabawka jest jego. Oczywiście profesjonaliści robiący zabawki nieco łagodzą wyobraźnię dziecka i starają się aby wytwór był jednak symetryczny i estetyczny. Tym samym pozwalają pozbyć się lęku i niepewności co do przyszłości.

Child’s Own Studio tak się spodobało dzieciom i dorosłym, że postanowiło nie przyjmować już zamówień, ponieważ nie mają jak wykonać wszystkich zleceń. Jest to też sygnał jaka jest potrzeba rynkowa na świecie. Jak na razie takie firmy występują w USA i Australii. Czy czas na Polskę?

Tworzone przez dziecko rysunki wyzwalają jego kreatywność, wyobraźnię, pozwalają na redukcję emocji, rozwijają motorykę małą. Tworzone na ich podstawie zabawki pluszowe, pluszaki, sprawiają dzieciom satysfakcję z rysowania ale również kształtują ich postawy wobec biznesu, przedsiębiorczości, finansów. Pozwalają wierzyć, że to co wykonają same, ze swojej wyobraźni, będzie w przyszłości pozwalało im zarabiać. Tym samym zapewniają dziecku ochronę przed lękiem i niepewnością co do przyszłości.