karnawał

Karnawał 2018 propozycje, pomysły gdzie się bawić

Masz już plany na zabawę karnawałową? Wybrałeś miejsce, w którym będziesz śmiał się i bawił w gronie swoich przyjaciół. Gdzie najlepiej bawić się podczas karnawału w tym roku? Zobacz, jakie są najciekawsze propozycje na karnawałowe szaleństwo.

Nie ma karnawału bez wystawnego balu

Kiedy wybrać się na piękny, wystawny bal, jak nie w czasie karnawału. To okazja, by ubrać piękną, długą suknię czy elegancki garnitur i bawić się na parkiecie aż do białego rana.

W okresie karnawału ofert bali jest wiele, jak więc wybrać tą najlepszą? Warto zapytać przyjaciół o polecany lokal lub imprezę na której już wcześniej się bawili. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką.

Narciarskie buty zamiast szpilek

Nie każdy lubi huczne imprezy i bale. Są osoby, które wolą bawić się podczas karnawału w zupełnie inny sposób, na przykład na stoku. Trzeba przyznać, że jest to również ciekawe miejsce na zabawę, zwłaszcza, że w tym czasie niektóre stoki umilają swoim gościom czas przyjemną muzyką i dodatkowym oświetleniem. Można więc świetnie bawić się, jeżdżąc na nartach nawet do późnych godzin.

Jeśli w pobliżu stoku znajduje się restauracja lub schronisko można wypić rozgrzewającą herbatę lub czekoladę, a także zjeść ciepły posiłek. Wiele osób na pewno również w tym roku będzie bawić się w okresie karnawału właśnie na stoku narciarskim.

Wyjazdowy karnawał last minute

Jeśli masz jeszcze zaległy urlop i marzysz o przeżyciu karnawału w gorących rytmach samby, możesz już dziś zarezerwować przelot do Brazylii i wziąć udział w najsłynniejszym karnawale na świecie, właśnie w Rio de Janerio.

Taka wycieczka nie należy jednak do najtańszych, zwłaszcza jeśli chcemy skorzystać ze standardowej oferty biura podróży. Możesz jednak znacznie obniżyć koszty przelotu, bukując samolot znacznie wcześniej lub na ostatnią chwilę.

Jeśli uda ci się trafić na atrakcyjną ofertę last minute i wyjechać do Brazylii za rozsądne pieniądze, spełnisz swoje marzenie o pełnym słońca i gorących rytmów karnawale w Rio. Takie wspomnienia na pewno zostaną w pamięci na całe życie, a jeśli dasz się porwać gorącym rytmom samby, na pewno będziesz bawił się jak nigdy wcześniej.

Jak dobrze się bawić za małe pieniądze

Nowy rok niesie za sobą nowe wydatki, dlatego nie każdy może pozwolić sobie na uczestnictwo w wystawnym balu, wyjazd na narty lub wycieczkę w ciepłe miejsca. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z dobrej zabawy. Można zorganizować przecież doskonałą imprezę karnawałową z tańcami i pysznymi przekąskami w swoim domu. Wystarczy zaprosić doborowe towarzystwo, włączyć rozrywkową muzykę i zadbać o przekąski i oczywiście o szampana.

Nie ważne, gdzie i za ile będziesz bawił się w tym karnawale, ważne, by spędzić ten czas ze wspaniałymi ludźmi, którzy gwarantują udaną zabawę i tworzą tą szampańską, karnawałową atmosferę.