kongres zarządzania wierzytelnościami

VI kongres zarządzania wierzytelnościami już w listopadzie

Już w listopadzie odbędzie się w Polsce szósty kongres zarządzania wierzytelnościami. Uczestnicy wspomnianego wydarzenia przybędą do Hotelu Marriott w Warszawie, celem przedyskutowania problemów branży. Obecnie jest to jedno z największych tego typu spotkań w branży.

Co roku organizowany jest kongres zarządzania wierzytelnościami, na którym możemy spotkać bardzo wielu przedstawicieli różnych branż. Jest to doskonały sposób na zdobycie cennego doświadczenia od najlepszych ekspertów z dziedziny zarządzania wierzytelnościami.

Kongres zarządzania wierzytelnościami – dotychczasowe edycje

Jak pokazują najnowsze dane, poprzednie pięć edycji Kongresów zgromadziło wielu uczestników. Szacuje się, iż w dyskusjach wzięło udział ponad 1000 osób. Byli to reprezentanci najwyższych stanowisk w sektorach między innymi bankowości oraz telekomunikacji, jak również firm pożyczkowych oraz windykacyjnych, a także ubezpieczeniowych, leasingowych oraz factoringowych. Podczas poprzednich edycji wydarzenia można było spotkać również pracowników związanych z funduszami restrukturyzacyjnymi oraz dostawców mediów.

Eksperci, którzy pojawili się na dotychczasowych kongresach

Aby wiedza przekazywana podczas kongresu była kompletna, a także aktualna, zdecydowano się również zaprosić wielu ekspertów, których zadaniem było dokładne omówienie tematyki związanej z zarządzaniem wierzytelnościami. Były to osoby związane przede wszystkim z informatyką, jednak również przedstawiciele doradztwa strategicznego oraz podatkowego, a także eksperci, którzy zarządzają informacją gospodarczą. Głównym celem kongresu była dyskusja, podczas której uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu interesujących porad od ekspertów.

Na takich samych zasadach odbędzie się tegoroczna edycja.

Laur Cessio – nagroda dla przedsiębiorców

Podczas Kongresu zostanie przyznany specjalny Laur Cessio, który stanowi niejako wyróżnienie dla wierzycieli pierwotnych. Jest to nagroda przyznawana osobie, która najlepiej poradziła sobie z przetargiem, realizowanym na sprzedaż portfela wierzytelności. Głosować można na różne przedsiębiorstwa, jednak należy mieć na uwadze, iż powinny one organizować przetargi na sprzedaż wspomnianego już portfela wierzytelności. Warto pamiętać, iż przedsiębiorstwo, które otrzyma wspomniany Laur Cessio, może wzmocnić swoją pozycję na rynku.