komunia

Top 8 prezentów na komunię

Pierwsza Komunia jest wyjątkowym dniem dla dziecka oraz jego rodziców. Wszyscy czekają aż nadejdzie i solidnie się do niego przygotowują. Dzieciaki uczęszczają na spotkania przygotowujące, rodzice organizują uroczystość a zaproszeni goście… no właśnie, zaproszeni goście główkują nad prezentem. Jak wybrać prezent, by spodobał się dziecku i spełnił jego marzenia? Zobacz top listę najlepszych upominków komunijnych.

Top lista 8 prezentów komunijnych, które zawsze są trafione

  1. Wyczynowa deska lub hulajnoga.

W dzisiejszych czasach trudno namówić dziecko do aktywności fizycznej, a przecież jest ona podstawą prawidłowego rozwoju, dlatego na miejscu 8 znajdziesz deskę lub hulajnogę. Oczywiście, nie chodzi o zwykły sprzęt dla maluchów, tylko o profesjonalną hulajnogę lub wyczynową deskę, która zachęci każde dziecko do ruchu i szalonej jazdy.

  1. Zegarek.

Kiedyś najpopularniejszym prezentem darowanym w dniu Pierwszej Komunii był zegarek. Dziś również będzie on trafionym podarunkiem, dlatego znajdziesz go na miejscu 7. Dla chłopca sportowy z wieloma gadżetami
i ciekawymi funkcjami, a dla dziewczynki elegancki na pięknej bransolecie. Zegarek będzie na pewno praktycznym prezentem, który posłuży dziecku na długo.

  1. Rower.

Kolejnym prezentem, który od lat znajduje się z czołówce prezentów komunijnych jest rower, dzisiaj na miejscu 6. To kolejna propozycja, która zachęci dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tutaj jednak należy przyłożyć się do wyboru prezentu, by nie tylko sprawił radość, ale również był funkcjonalny. Najlepiej wybierz jeden z modeli dostępnych w sklepach sportowych a nie marketach, aby mieć pewność, że rower będzie porządny, poskładany z dobrych, pełnowartościowych części i że posłuży dziecku przez dłuższy okres. Pamiętaj także, by dopasować odpowiedni rozmiar kół do wieku
i wzrostu dziecka.

  1. Sprzęt do odtwarzania muzyki.

Różnego rodzaju sprzęty, na których można posłuchać muzyki to także trafiony prezent na komunię, dlatego zajmuje 5 miejsce w naszym rankingu. Wieża, zestaw Hi-Fi, boombox lub kino domowe, wybór jest spory, ale tutaj należy kierować się przede wszystkim potrzebami dziecka oraz tym, jak będzie z niego korzystał.

  1. Kurs sportowy.

Ruch to zdrowie, dlatego warto zachęcać dzieci do różnego rodzaju aktywności fizycznej i nauki nowych sportów, dlatego na miejscu 4 znajduje się kurs sportowy. Tutaj sprawdzi się na przykład kurs żeglarstwa, windsurfingu czy kurs jazdy konnej. Sam zdecyduj, jaki kurs sprawi dziecku największą radość, wybór jest bardzo duży, więc masz w czym wybierać.

  1. Aparat fotograficzny.

Jeśli dziecko lubi robić zdjęcia i często występuje w roli fotografa, wybierz nasz numer 3, czyli aparat fotograficzny. Zarówno modele aparatów cyfrowych, jak i profesjonalne lustrzanki będą świetnym prezentem komunijnym, ale trzeba pamiętać, że jest to prezent dla dziecka i początkującego fotografa, dlatego nie warto wydawać bardzo dużych pieniędzy na sprzęt, który ma służyć głównie do nauki robienia zdjęć.

  1. Telefon.

Na miejscu 2 znajduje się telefon komórkowy. Dziecko w wieku komunijnym jest już na tyle rozsądne, by mogło korzystać z własnego telefonu. Oczywiście kwestie abonamentu trzeba pozostawić rodzicom, by dopasowali go do potrzeb dziecka i rodzinnego budżetu, ale sam aparat będzie dobrym pomysłem. Oczywiście tutaj należy podążać za obowiązującymi trendami i wybrać model, który sprawi dziecku radość. Najlepiej sprawdzi się jeden ze smartfonów dostępnych na rynku, który posiada szereg funkcji i aplikacji,  które będą największą radością dla dziecka.

  1. Laptop lub tablet

I wreszcie nasz numer 1, czyli laptop lub tablet. Tutaj wybór będzie zależał głównie od kwestii finansowych i budżetu, który chcemy przeznaczyć na komunijny prezent. Porządny laptop, który posiada wysokie parametry, a do tego jest lekki to niestety spory wydatek, ale jeśli nie chcesz wydawać dużo, możesz wybrać także porządny tablet, który kosztuje już znacznie mniej. Zarówno laptop jak i tablet posłuży dziecku nie tylko do zabawy, ale także do nauki, dlatego będzie to na pewno trafiony i bardzo dobry pomysł na komunijny prezent.

Pożyczka 500 zł pomoże sfinansować zakup prezentu

Wybór prezentów komunijnych jest bardzo duży, ale niestety większość z nich wymaga sporego nakładu finansowego. Co zrobić, gdy dzień komunii zbliża się dużymi krokami, a w portfelu pustka? Pomoże ci pożyczka 500 zł. To najszybszy i na pewno najprostszy sposób, by podratować swój budżet i kupić piękny prezent. Pożyczka 500 zł jest łatwo dostępna, możesz ją uzyskać za pomocą firm udzielających szybkich pożyczek lub poprzez internetowe serwisy pożyczkowe. Wszystkie formalności załatwisz w kilka minut i równie szybko otrzymasz pieniądze. Nie martw się brakiem gotówki na komunijny prezent, tylko zawnioskuj o pożyczkę 500 zł już dziś.