moneta

Pożyczki podobne do Vivus

Rynek firm pożyczkowych rozrasta się bardzo szybko. Zapewne niewielu z nas pamięta, że jeszcze niedawno istniały dwie instytucje, od których „wszystko się zaczęło”. Mowa to o Vivus i Wonga. Sukces tych firm utwierdził rynek w przekonaniu, że biznes się opłaca – jak grzyby po deszczu zaczęły więc powstawać pożyczki podobne do Vivus.

Obie firmy pożyczkowe działają w internecie, i za tym przykładem poszły również następne. Dzięki takiemu ułatwieniu klienci oszczędzają czas – nie muszą bowiem organizować sobie wycieczek po placówkach bankowych, ale zyskują szybką pożyczkę, siedząc wygodnie na własnym fotelu. Dlaczego szybką? Dlatego, że na rozpatrzenie wniosku oraz decyzję o przyznaniu pieniędzy czeka się od kilkunastu minut do godziny.

Niektóre z firm, jak na przykład Pożyczkomat.pl, wychodzą naprzeciw klienta, oferując pierwszą pożyczkę za darmo. Możemy pożyczyć pieniądze na maksymalnie 35 dni – nawet do kilku tysięcy. Cały proces ubiegania się o pieniądze przebiega w internecie. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej i czekać na decyzję. Niedługo potem możemy obserwować, jak nasze konto zostaje magicznie zasilone.

Najpopularniejsze firmy udzielające pożyczek online to:

  • Pożyczkomat.pl
  • Filarum
  • Vivus
  • Wonga

Korzystanie z oferty internetowych firm pożyczkowych to spore ułatwienie dla pożyczkobiorców. Życie nie wybiera – w razie nagłej potrzeby możemy, nie ruszając się z miejsca, szybko zasilić swoje konto dodatkowymi pieniędzmi. Pożyczka podobna do vivus jest także elastyczna. Sami wybieramy bowiem wysokość zobowiązania i czas jego spłaty. Niektórzy pożyczkodawcy są otwarci na dialog i chętnie dopasują ofertę do naszych indywidualnych potrzeb, by spłata kredytu przebiegła bezproblemowo. Możemy zatem ustalić wysokość oprocentowania lub rat. To stawia ofertę firm pożyczkowych ponad kredyty bankowe, w których oprocentowanie i raty są narzucone z góry – nie ma więc możliwości negocjacji.

Firmy pożyczkowe, jak Pożyczkomat.pl, nie tracą więc na popularności. Dzięki nim możemy poratować swój portfel w nagłej potrzebie. Warto na bieżąco śledzić rynek pożyczek internetowych i wybrać ofertę, która będzie nam najbardziej odpowiadać.