finansowy ninja

Naucz się oszczędzać z książką ” Finansowy Ninja”

Książka Michała Szafrańskiego pt. „Finansowy Ninja” okazała się ogromnym sukcesem i sprzedała się w bardzo dużej ilości egzemplarzy. Dlaczego tematyka finansowa w tak dużym stopniu zainteresowała osoby również spoza finansowego kręgu? Co przekonało potencjalnego czytelnika do zmiany sposobu zarządzania swoimi pieniędzmi? Zobacz dlaczego warto przeczytać tą książkę.


Czy edukacja finansowa jest nam potrzebna?

Wiele ludzi nie potrafi oszczędzać i dobrze gospodarować pieniędzmi. Skutkiem tego jest nie tylko złe zarządzanie domowym budżetem, ale również całkowity brak oszczędności. Taka niewiedza sprawia, że obrót pieniądza dla wielu jest czymś bardzo skomplikowanym, a tak naprawdę jeśli poznasz podstawy finansowych procedur i zależności, gospodarowanie pieniędzmi stanie się nie tylko łatwiejsze, ale również oszczędzanie zacznie przynosić efekty. Edukacja finansowa przyda się każdemu, jednak musi ona zostać przekazana w prosty i jasny sposób, tak żeby tajemniczy świat pieniądza został zrozumiany przez każdego. Michałowi Szafrańskiemu się to udało, może właśnie dlatego książka „Finansowy Ninja” okazała się takim hitem.

Dlaczego warto przeczytać książkę Michała Szafrańskiego

Masz problemy z oszczędzaniem i uporządkowaniem swoich finansów? A może temat pieniądza i inwestowania jest ci zupełnie obcy i niezrozumiały? Dzięki książce „Finansowy Ninja” możesz bardzo szybko przejść szybki kurs edukacji finansowej z dzieciny oszczędzania i zarządzania swoimi pieniędzmi. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się jak zarządzać swoimi finansami, by twoje oszczędności szybko rosły, przeczytaj książkę Michała Szafrańskiego i naucz się naśladować tytułowego ninje. Autor w bardzo prosty sposób pokazuje zależności i zasady, które funkcjonują w finansowych świecie. Gdy przeczytasz tą książkę, nagle najbardziej zawiłe procesy, staną się dla ciebie proste i oczywiste, a wiedza, którą zdobędziesz stanie się wskazówką w podejmowaniu codziennych finansowych decyzji.

Czego może nas nauczyć finansowy ninja

Finansowy ninja jest osobą, która doskonale poznała już finansowy świat i rozgryzła wszystkie panujące w nim prawa. Rozumie, że nie ma jednego sprawdzonego przepisu na uzyskanie stabilności finansowej, ponieważ po latach tłustych mogą przyjść chude i sytuacja może się znacznie zmienić. To dobra lekcja dla każdego czytelnika ponieważ wielu z nas zarządza swoimi finansami za pomocą sprawdzonych schematów, a przecież sytuacja może się zmienić i wówczas nie sprawdzą się wcześniejsze przyzwyczajenia.

Finansowy ninja doskonale zdaje sobie również sprawę, że to on jest główną przyczyną swojej sytuacji finansowej i tylko on może wpłynąć na jej poprawienie. Na nim spoczywa również odpowiedzialność za dobre i złe decyzje, które chociaż podejmuje rozsądnie, nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Podkreśla, jak ważne jest wcześniejsze przygotowanie dobrego planu, nie tylko tego podstawowego, ale również awaryjnego, ponieważ trzeba być przecież przygotowanym na każdą ewentualność, zwłaszcza jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli.

Podsumowując, finansowy ninja zna się doskonale na mechanizmach, które sprawdzają się w finansowym świecie i doskonale nimi zarządza. Dzięki jego nadzwyczajnych zdolnościom, możemy w prosty sposób dowiedzieć się, które decyzje i zachowania są dobre, a które złe. Pozwoli nam to szybko odnaleźć błędy, które popełniamy i zobaczyć jak, wzorując się na naszym bohaterze, szybko je poprawić.

Książka jest doskonałą wskazówką, pokazuje nam gotowe rozwiązania, które sprawdzą się w codziennym życiu i pozwolą nam na skuteczne oszczędzanie i prawidłowe zarządzanie naszymi budżetami. Jeśli będziemy wiedzieć jakie błędy nie pozwalają nam na zgromadzenie wysokich zysków, szybciej będziemy mogli je naprawić, zmienić przyzwyczajenia i opracować nowe rozwiązania. Sięgnij po tą lekturę już dziś i odkryj wszystkie tajniki finansowych zależności, a twoje oszczędności na pewno zaczną rosnąć.