serce

Co kupić ukochanej osobie na Walentynki?

Walentynki to świetna okazja do spędzenia z bliską osobą romantycznych chwil i podziękowania jej za to, że jest przy naszym boku. Warto sprawić, aby ten dzień zapisał się w naszej pamięci jako wyjątkowej wspomnienie i wręczyć partnerowi/partnerce prezent, nie zapominając o czułych słowach oraz celebracji święta zakochanych.

Trafiony prezent na Walentynki – na co się zdecydować?

14 lutego jest dla wielu osób wyjątkowym i magicznym dniem, gdyż mamy wówczas okazję do pokazania drugiej osobie swoich prawdziwych uczuć, czyli pokazania jej/jemu, że nam zależy. Jako, że walentynki stały się już tradycją, to wraz z ich nadejściem w sklepach aż uginają się półki od najróżniejszych propozycji prezentów utrzymanych w klimacie zakochanych.

Jednym z uniwersalnych upominków są słodycze, które można wręczyć w formie tradycyjnej czekolady, bądź też czekoladek w kształcie serduszek. Jeśli jednak chcemy, aby nasz prezent był bardziej użytecznym to można zdecydować się na grzejące serduszko, które ogrzeje zmarznięte ręce ukochanej osoby. Dla smakoszy jajecznicy sprawdzi się silikonowa foremka do smażenia jajek w kształcie serca wraz z podaniem śniadania do łóżka w Walentynki. Godną polecenia opcją są też poduszki walentynkowe, czyli w kształcie serca czy też z miłosnym wyznaniem.

Prezenty walentynkowe dla niej i dla niego

Jako, że panie gustują w biżuterii, to warto zainwestować w modne ostatnio proste bransoletki rzemykowe z serduszkiem czy na miłosny grawer. Można także postawić na wisiorki dla dwojga, czyli takie ze złamanym na pół sercem.

Dla miłośników literatury świetnym prezentem jest dobra lektura, czyli taki gatunek, w którym gustuje nasza kochana osoba. Zarezerwowanie biletów na wyczekiwany seans w kinie czy teatrze to również niezwykle przyjemny prezent dla dwojga, po zakończeniu którego można zaproponować wspólny spacer.

Balsamy czy żele do ciała o rozkosznym zapachu to z pewnością korzyść dla obu stron. Oryginalna i śmieszna kartka walentynkowa również się sprawdzi. W dniu zakochanych można podarować swojej drugiej połówce myszkę komputerową w kształcie serca, cyfrową ramkę do wspólnych zdjęć czy pendrive’a w kształcie serca.

Jedna uwaga do wpisu “Co kupić ukochanej osobie na Walentynki?

  1. Prezent na Walentynki to czasem wielkie wyzwanie, bo pomimo tego, że znamy się z partnerem dość długo, to jednak zawsze przeżywamy wiele emocji podczas poszukiwania pomysłu na prezent.

Możliwość komentowania jest wyłączona.